Oferte cazare hotel la Kuala Lipis
Hotel Bestari

27200 Lorong BBKL 2/2/1, Kuala Lipis, MY

Arata pe harta
Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Hotel Bestari Kuala Lipis

Hotelul Bestari ofera o experienta de cazare confortabila si relaxanta in Kuala Lipis, cu o gama variata de facilitati menite sa raspunda nevoilor oaspetilor. Personalul prietenos de la receptie este intotdeauna disponibil pentru a raspunde intrebarilor si a oferi asistenta. Printre serviciile disponibile se numara un serviciu de depozitare a bagajelor, securitate 24 de ore, room service, serviciu de apel de alarma, spalatorie, fax si alarma de fum. Accesul la internet wireless permite oaspetilor sa ramana conectati in timpul vacantei, iar parcarea este disponibila pentru cei care sosesc cu masina, contra unei taxe.

Camerele hotelului sunt dotate cu o bucatarie si o baie, asigurand un confort sporit. Aerul conditionat mentine o temperatura placuta, iar camerele sunt echipate cu un pat dublu sau un pat queen-size. Fiecare camera dispune de un birou, un aparat pentru prepararea ceaiului si cafelei, precum si un set de calcat pentru comoditate. Oaspetii se pot bucura de un televizor cu canale prin satelit/cablu, un adaptor de priza si WiFi gratuit. Baile sunt dotate cu dus si uscator de par, iar produsele cosmetice si prosoapele sunt incluse pentru un plus de confort.

In apropierea hotelului, oaspetii pot explora diverse atractii locale, care reflecta cultura si natura din Kuala Lipis. Aceasta destinatie ofera oportunitati excelente pentru drumetii si explorari in aer liber, fiind ideala pentru familii si grupuri.

Hotelul Bestari dispune de un cafenea pe proprietate, unde oaspetii pot savura bauturi calde si gustari. Aceasta este o optiune convenabila pentru cei care doresc sa se relaxeze dupa o zi plina de activitati. Cu facilitati moderne si un personal dedicat, Hotelul Bestari este alegerea perfecta pentru o cazare placuta in Kuala Lipis.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Hotel Bestari, Kuala Lipis

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Dotarile hotelului
pentru cazare la Hotel Bestari
Kuala Lipis

Altele

Menaj zilnic

Camere de familie

Facilitati camere

Camere pentru nefumători

Localizare pentru cazare la Hotel Bestari, Kuala Lipis

27200 Lorong BBKL 2/2/1, Kuala Lipis, MY

Harta pentru 27200 Lorong BBKL 2/2/1, Kuala Lipis, MY

Hotelul Bestari este situat în Kuala Lipis, o destinație accesibilă, ideală pentru cei care doresc să exploreze frumusețile naturale și culturale ale regiunii.

Politicile hotelului
pentru cazare la Hotel Bestari, Kuala Lipis

Conditii de check-in pentru cazare

Check-in-ul incepe la 09:00

Ora limita de check-in: 00:00

Conditii de check-out pentru cazare

Check-out inainte de 12:00

Check-out tarziu in functie de disponibilitate

Instructiuni speciale pentru check-in la cazare

Pentru a face aranjamente pentru check-in, va rugam sa contactati proprietatea cu cel putin 24 de ore inainte de sosire, folosind informatiile de pe confirmarea rezervarii.

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Hotel Bestari accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Hotel Bestari nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Hotel Bestari

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Hotel Bestari nu impune program de liniste

Limbi vorbite pentru cazare

Personalul hotelului Hotel Bestari poate conversa in limbile Engleza, Malaieza

Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

7.9

Bun

din 434 evaluari

Recenziile hotelului
pentru cazare la Hotel Bestari, Kuala Lipis

Curățenie

8.4

Personal

8.6

Valoare

8.5

Confort

8.3

Locație

8.4

Servicii

7.9

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?