Oferte cazare hotel la Karlsruhe
Ibis Karlsruhe Hauptbahnhof

Poststr. 1, Karlsruhe, DE

Arata pe harta

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Ibis Karlsruhe Hauptbahnhof Karlsruhe

Ibis Karlsruhe Hauptbahnhof ofera o experienta de cazare confortabila intr-un cadru istoric, avand la baza o cladire listata care a fost modernizata cu atentie. Acest hotel de 2 stele Superior este ideal pentru cei care cauta un sejur placut, combinand confortul modern cu farmecul trecutului. Oaspetii se pot bucura de un mediu relaxant, cu facilitati care includ receptie deschisa 24 de ore, Wi-Fi gratuit si un bar confortabil, perfect pentru a savura o bautura dupa o zi plina de explorari.

Camerele hotelului sunt dotate cu paturi inovatoare, asigurand un somn odihnitor. Fiecare camera este echipata cu aer conditionat, televizor si baie privata, oferind tot ce este necesar pentru un sejur placut. Designul modern si functional al camerelor contribuie la o atmosfera primitoare, ideala atat pentru turisti, cat si pentru calatorii de afaceri.

In apropierea hotelului, oaspetii pot explora numeroase atractii locale, inclusiv muzee, parcuri si restaurante. Datorita pozitiei centrale, vizitatorii pot ajunge cu usurinta la cele mai importante puncte de interes din Karlsruhe, facand din Ibis Karlsruhe Hauptbahnhof un punct de plecare excelent pentru descoperirea orasului.

In ceea ce priveste mesele, hotelul ofera optiuni variate pentru mic dejun, asigurandu-se ca oaspetii incep ziua cu energie. De asemenea, barul hotelului serveste o selectie de bauturi, fiind locul perfect pentru a socializa sau a se relaxa dupa o zi de explorare. Ibis Karlsruhe Hauptbahnhof este alegerea ideala pentru cei care doresc sa combine confortul modern cu o atmosfera istorica.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Ibis Karlsruhe Hauptbahnhof, Karlsruhe

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Localizare pentru cazare la Ibis Karlsruhe Hauptbahnhof, Karlsruhe

Poststr. 1, Karlsruhe, DE

Harta pentru Poststr. 1, Karlsruhe, DE

Ibis Karlsruhe Hauptbahnhof este situat în Karlsruhe, Germania, într-o clădire istorică recent modernizată, aproape de gara centrală, oferind acces facil la transportul public și la atracțiile locale.

Politicile hotelului
pentru cazare la Ibis Karlsruhe Hauptbahnhof, Karlsruhe

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Ibis Karlsruhe Hauptbahnhof accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Ibis Karlsruhe Hauptbahnhof nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Ibis Karlsruhe Hauptbahnhof

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Ibis Karlsruhe Hauptbahnhof nu impune program de liniste

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?