Sejur oferte vacanta la Cancun
Club Regina Cancun

77500 Boulevard Kukulcan, Cancún, MX

Arata pe harta
Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

7.7

Bun

din 81 evaluari

Curățenie

8.1

Personal

8.6

Valoare

7.6

Confort

8.2

Mai mult

Rezerva o camera

Prezentare generala

Vacanta la Club Regina Cancun Cancun

Hotelul Club Regina Cancun ofera o experienta de cazare de neuitat, cu o gama variata de facilitati menite sa asigure confortul si satisfactia oaspetilor. Personalul prietenos de la receptie este intotdeauna disponibil pentru a raspunde intrebarilor si a oferi asistenta. Printre facilitatile resortului se numara un serviciu de stocare a bagajelor, acces la internet wireless, un birou de turism pentru rezervarea excursiilor, precum si servicii pentru persoanele cu dizabilitati, inclusiv facilitati accesibile cu scaunul cu rotile. Oaspetii pot beneficia de parcare, asistenta medicala, servicii de transfer, room service si spalatorie. De asemenea, centrul de afaceri este dotat cu un fax pentru nevoile de comunicare ale oaspetilor.

Camerele hotelului sunt dotate cu aer conditionat, oferind o temperatura placuta pe tot parcursul sederii. Fiecare camera dispune de un balcon sau terasa cu vedere la lac, un pat king-size si o canapea extensibila. Oaspetii pot solicita paturi suplimentare, iar seifurile din camere asigura pastrarea in siguranta a bunurilor personale. Alte facilitati includ un frigider, un set de calcat, telefon, televizor cu canale prin satelit/cablu, ceas desteptator si WiFi (contra cost). Hotelul ofera camere de familie si camere pentru nefumatori, iar baile accesibile cu scaunul cu rotile sunt disponibile la cerere.

Pentru relaxare si distractie, complexul de piscine in aer liber este ideal pentru exercitii fizice si relaxare. Oaspetii se pot bucura de bauturi racoritoare la barul de la piscina sau se pot relaxa in cada cu hidromasaj. Sezlongurile sunt perfecte pentru a savura soarele, iar hotelul ofera diverse optiuni de activitati, inclusiv sala de sport, tenis de masa, biliard si tratamente de masaj.

In ceea ce priveste mesele, Club Regina Cancun dispune de un restaurant, o cafenea si un bar, oferind o varietate de optiuni culinare. Un mic dejun delicios este servit pentru a oferi energia necesara pentru o zi plina de explorare si relaxare.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru sejurul la Club Regina Cancun, Cancun

7 nopti

1 camera

2 adulti

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

Dotarile hotelului
pentru vacanta la Club Regina Cancun
Cancun

Mancaruri si bauturi

Restaurant

Bar

Altele

Masaj

Transfer de la și/sau la aeroport

Serviciu de concierge

Birou de turism

Camere de familie

Servicii de curatenie

Spălătorie

Facilitati camere

Camere pentru nefumători

Localizare pentru vacanta la Club Regina Cancun, Cancun

77500 Boulevard Kukulcan, Cancún, MX

Harta pentru 77500 Boulevard Kukulcan, Cancún, MX

Hotelul Club Regina Cancun este situat în Cancun, cu acces facil de la aeroportul Cancun (CUN). Această locație oferă o combinație perfectă de relaxare și explorare, fiind aproape de atracțiile locale.

Politicile hotelului
pentru vacanta la Club Regina Cancun, Cancun

Conditii de check-in pentru vacanta

Check-in-ul incepe la 15:00

Nu se impune ora limita de check-in

Varsta minima la check-in: 18

Conditii de check-out pentru vacanta

Check-out inainte de 11:00

Check-out tarziu in functie de disponibilitate

Instructiuni speciale pentru check-in la vacanta

Oaspetii trebuie sa prezinte buletinul la check-in.

Conditii animalele de companie pentru vacanta

La hotelul Club Regina Cancun accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru vacanta

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Club Regina Cancun nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru vacanta

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Club Regina Cancun

Ore de liniste pentru vacanta

Hotelul Club Regina Cancun nu impune program de liniste

Limbi vorbite pentru vacanta

Personalul hotelului Club Regina Cancun poate conversa in limbile Engleza, Spaniola

Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

7.7

Bun

din 81 evaluari

Recenziile hotelului
pentru vacanta la Club Regina Cancun, Cancun

Curățenie

8.1

Personal

8.6

Valoare

7.6

Confort

8.2

Locație

8.5

Servicii

7.6

Mic dejun

6.7

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?