Sejur oferte vacanta la Salonic
Philippion Thessaloniki

ΠΑΡΚΟ ΣΕΙΧ ΣΟΥ, Thessaloniki 566 25, Greece

Arata pe harta
Rezerva o camera

Prezentare generala

Vacanta la Philippion Thessaloniki Salonic

Date si preturi pentru sejurul la Philippion Thessaloniki, Salonic

7 nopti

1 camera

2 adulti

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

Localizare pentru vacanta la Philippion Thessaloniki, Salonic

ΠΑΡΚΟ ΣΕΙΧ ΣΟΥ, Thessaloniki 566 25, Greece

Harta pentru ΠΑΡΚΟ ΣΕΙΧ ΣΟΥ, Thessaloniki 566 25, Greece

Politicile hotelului
pentru vacanta la Philippion Thessaloniki, Salonic

Conditii animalele de companie pentru vacanta

La hotelul Philippion Thessaloniki accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru vacanta

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Philippion Thessaloniki nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru vacanta

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Philippion Thessaloniki

Ore de liniste pentru vacanta

Hotelul Philippion Thessaloniki nu impune program de liniste

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?