Oferte cazare hotel la Marmaris
Cook's Club Adakoy Marmaris

Adakoy Mah. Kizilkum Mevkii No. 76

Arata pe harta
Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

8.1

Foarte bun

din 343 evaluari

Curățenie

8.1

Personal

8.7

Valoare

7.6

Confort

8.2

Mai mult

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Cook's Club Adakoy Marmaris Marmaris

La Cook's Club Adakoy Marmaris, te poti rasfata cu masaje si tratamente faciale, oferind o experienta de relaxare completa. Hotelul dispune de o plaja privata unde te poti bucura de soare, precum si de un centru de fitness deschis 24 de ore si o piscina sezoniera in aer liber. Printre facilitatile suplimentare se numara acces gratuit la internet wireless, servicii de concierge si un televizor in zona comuna, asigurandu-te ca ai tot ce iti trebuie pentru o vacanta placuta. Tarifele all-inclusive sunt disponibile, oferind o experienta culinara completa.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Cook's Club Adakoy Marmaris, Marmaris

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Dotarile hotelului
pentru cazare la Cook's Club Adakoy Marmaris
Marmaris

Mancaruri si bauturi

Restaurant

Bar

Snack bar

Meniuri cu diete speciale (la cerere)

Altele

Facilități spa

Fitness

Sesiuni de yoga

Antrenor personal

Saună

Masaj

Bilete pentru transport în comun

Serviciu de concierge

Vestiare

Terasă la soare

Divertisment de seară

Menaj zilnic

Presă pentru călcat pantaloni

Zonă pentru fumători

Servicii de receptie

Serviciu de transfer

Schimb valutar

Cameră de bagaje

Exterior

Mobilier exterior

Zonă de picnic

Grădină

Terasă

Activitati si divertisment

Club de noapte/DJ

Darts

Servicii de curatenie

Curăţătorie chimică

Spălătorie

Facilitati camere

Serviciu de călcătorie

Camere pentru nefumători

Activitati si divertisment

Club de noapte/DJ

Darts

Servicii de curatenie

Curăţătorie chimică

Spălătorie

Facilitati camere

Serviciu de călcătorie

Camere pentru nefumători

Localizare pentru cazare la Cook's Club Adakoy Marmaris, Marmaris

Adakoy Mah. Kizilkum Mevkii No. 76

Harta pentru Adakoy Mah. Kizilkum Mevkii No. 76

Cook's Club Adakoy Marmaris se află în Marmaris, o destinație populară de vacanță pe coasta de sud-vest a Turciei, cunoscută pentru plajele sale frumoase și viața de noapte vibrantă. Hotelul este accesibil ușor și se află în apropierea unor atracții locale notabile.

Politicile hotelului
pentru cazare la Cook's Club Adakoy Marmaris, Marmaris

Conditii de check-in pentru cazare

Check-in-ul incepe la 14:00

Nu se impune ora limita de check-in

Varsta minima la check-in: 18

Conditii de check-out pentru cazare

Check-out inainte de 12:30

Check-out tarziu in functie de disponibilitate

Instructiuni speciale pentru check-in la cazare

Oaspetii trebuie sa prezinte buletinul la check-in.

Pentru a face aranjamente pentru check-in, va rugam sa contactati proprietatea cu cel putin 24 de ore inainte de sosire, folosind informatiile de pe confirmarea rezervarii.

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Cook's Club Adakoy Marmaris accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Cook's Club Adakoy Marmaris nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Cook's Club Adakoy Marmaris

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Cook's Club Adakoy Marmaris nu impune program de liniste

Limbi vorbite pentru cazare

Personalul hotelului Cook's Club Adakoy Marmaris poate conversa in limbile Germana, Engleza, Rusa, Turca

Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

8.1

Foarte bun

din 343 evaluari

Recenziile hotelului
pentru cazare la Cook's Club Adakoy Marmaris, Marmaris

Curățenie

8.1

Personal

8.7

Valoare

7.6

Confort

8.2

Locație

8.3

Servicii

8.1

Mic dejun

8

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?