Oferte cazare hotel la Ankara
Latanya Hotel Ankara

Büklüm Caddesi No:1, Kavaklidere, 6680, Ankara

Arata pe harta
Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

8.2

Foarte bun

din 259 evaluari

Curățenie

8.4

Personal

8.4

Valoare

8.3

Confort

8.6

Mai mult

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Latanya Hotel Ankara Ankara

Latanya Hotel Ankara ofera o experienta de cazare de lux in inima capitalei Turciei. Cu 291 de camere dotate cu minibare, internet wireless gratuit si televiziune prin satelit, hotelul asigura confortul necesar pentru o sedere placuta. Baile private sunt echipate cu dusuri, produse cosmetice de designer si uscatoare de par, iar camerele dispun de birouri, seifuri si telefoane pentru a raspunde nevoilor oaspetilor.

Printre facilitatile hotelului se numara un spa complet, unde oaspetii se pot bucura de masaje relaxante, precum si un centru de fitness, o sauna si o piscina interioara pentru momente de rasfat. De asemenea, hotelul ofera acces gratuit la internet wireless si servicii de concierge, asigurand o experienta de neuitat. Cele doua baruri si lounge-uri sunt locuri ideale pentru a savura o bautura racoritoare dupa o zi plina de activitati.

Pentru mesele principale, oaspetii pot alege sa se bucure de preparate delicioase la restaurantul hotelului, care ofera optiuni pentru pranz si cina. De asemenea, serviciul de room service disponibil 24 de ore pe zi permite oaspetilor sa se relaxeze in confortul camerelor lor, fara a renunta la o masa bine gatita.

Latanya Hotel Ankara este perfect situat pentru a explora atractiile din apropiere, cum ar fi Moscheea Kocatepe si Parlamentul Turc, oferind o baza excelenta pentru turisti si calatori de afaceri deopotriva. Cu servicii de inalta calitate si facilitati moderne, hotelul promite o sedere memorabila in Ankara.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Latanya Hotel Ankara, Ankara

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Dotarile hotelului
pentru cazare la Latanya Hotel Ankara
Ankara

Mancaruri si bauturi

Restaurant

Bar

Snack bar

Altele

Facilități spa

Fitness

Saună

Masaj

Baie publică

Serviciu de concierge

Vestiare

Menaj zilnic

Încălzire

Servicii de receptie

Serviciu de transfer

Cameră de bagaje

Exterior

Mobilier exterior

Șemineu în aer liber

Grădină

Terasă

Servicii de curatenie

Curăţătorie chimică

Spălătorie

Facilitati camere

Serviciu de călcătorie

Camere pentru nefumători

Free Minibar

Hârtie igienică

Servicii de curatenie

Curăţătorie chimică

Spălătorie

Facilitati camere

Serviciu de călcătorie

Camere pentru nefumători

Free Minibar

Hârtie igienică

Localizare pentru cazare la Latanya Hotel Ankara, Ankara

Büklüm Caddesi No:1, Kavaklidere, 6680, Ankara

Harta pentru Büklüm Caddesi No:1, Kavaklidere, 6680, Ankara

Latanya Hotel Ankara este situat în centrul orașului Ankara, la doar 6 minute de mers pe jos de Moscheea Kocatepe și la 11 minute de mers pe jos de Parlamentul Turc. Hotelul se află la 1,6 km de Piața Kizilay și la 3,4 km de Anitkabir, oferind acces facil la atracțiile principale ale orașului.

Politicile hotelului
pentru cazare la Latanya Hotel Ankara, Ankara

Conditii de check-in pentru cazare

Check-in-ul incepe la 14:00

Ora limita de check-in: 0:00

Varsta minima la check-in: 18

Conditii de check-out pentru cazare

Check-out inainte de 12:00

Check-out tarziu in functie de disponibilitate

Instructiuni speciale pentru check-in la cazare

Oaspetii trebuie sa prezinte buletinul la check-in.

Pentru a face aranjamente pentru check-in, va rugam sa contactati proprietatea cu cel putin 24 de ore inainte de sosire, folosind informatiile de pe confirmarea rezervarii.

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Latanya Hotel Ankara accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Latanya Hotel Ankara nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Latanya Hotel Ankara

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Latanya Hotel Ankara nu impune program de liniste

Limbi vorbite pentru cazare

Personalul hotelului Latanya Hotel Ankara poate conversa in limbile Engleza, Turca

Evaluare obtinuta in urma experientei agentilor proprii, a partenerilor nostri, a aprecierilor turistilor nostri si din alte surse disponibile public.

8.2

Foarte bun

din 259 evaluari

Recenziile hotelului
pentru cazare la Latanya Hotel Ankara, Ankara

Curățenie

8.4

Personal

8.4

Valoare

8.3

Confort

8.6

Locație

8.6

Servicii

8.3

Mic dejun

8.2

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?