Oferte cazare hotel la Nonthaburi
Yaowamal Apartment

11000 Soi Rawadi 14, Nonthaburi, TH

Arata pe harta

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Yaowamal Apartment Nonthaburi

Yaowamal Apartment ofera o gama variata de facilitati pentru a asigura un sejur confortabil si placut. Hotelul dispune de un lift si o receptie prietenoasa, unde personalul este pregatit sa ajute oaspetii cu orice informatie necesara. Printre serviciile disponibile se numara room service, un serviciu de spalatorie, o spalatorie automata si o zona pentru fumatori. Accesul la internet wireless in zonele publice permite oaspetilor sa ramana conectati pe tot parcursul sederii lor. De asemenea, hotelul ofera parcare gratuita pentru cei care sosesc cu masina.

Camerele de la Yaowamal Apartment sunt dotate cu un pat dublu confortabil, iar oaspetii pot solicita paturi suplimentare, daca este necesar. Fiecare camera beneficiaza de WiFi gratuit, asigurand un plus de confort si conectivitate. Atmosfera primitoare si facilitatile moderne fac din aceste camere un loc ideal pentru relaxare dupa o zi plina de activitati.

In ceea ce priveste atractiile din apropiere, Nonthaburi ofera o varietate de optiuni pentru explorare, inclusiv piete locale, temple si parcuri. Oaspetii pot profita de vremea frumoasa pe terasa hotelului, un loc perfect pentru a savura o bautura si a se bucura de peisajul din jur.

Pentru mesele zilnice, Yaowamal Apartment nu ofera un restaurant propriu, dar datorita amplasarii sale, oaspetii pot descoperi numeroase optiuni de dining in apropiere, de la restaurante locale la cafenele, unde pot savura preparate traditionale si internationale. Aceasta diversitate culinara completeaza perfect experienta de cazare.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Yaowamal Apartment, Nonthaburi

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Localizare pentru cazare la Yaowamal Apartment, Nonthaburi

11000 Soi Rawadi 14, Nonthaburi, TH

Harta pentru 11000 Soi Rawadi 14, Nonthaburi, TH

Yaowamal Apartment se află în Nonthaburi, o zonă accesibilă și convenabilă, ideală pentru cei care doresc să exploreze împrejurimile. Această locație oferă o bază excelentă pentru a descoperi atracțiile locale și pentru a experimenta cultura vibrantă a regiunii.

Politicile hotelului
pentru cazare la Yaowamal Apartment, Nonthaburi

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Yaowamal Apartment accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Yaowamal Apartment nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Yaowamal Apartment

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Yaowamal Apartment nu impune program de liniste

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?