Oferte cazare hotel la Agadir
Hôtel Marjane

Lot No 4-Bd Abderrahim Bouabid - QI, 80000, Agadir

Arata pe harta

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Hôtel Marjane Agadir

Hotel Marjane ofera o gama variata de facilitati pentru a asigura o experienta placuta oaspetilor sai. Printre amenitatile disponibile se numara acces gratuit la internet wireless, care va permite sa ramaneti conectat pe tot parcursul sederii. De asemenea, hotelul dispune de un restaurant unde oaspetii pot savura mese delicioase, precum si optiunea de room service, disponibila in orele limitate.

Cele 40 de camere ale hotelului sunt concepute pentru confortul dumneavoastra, fiecare avand acces la internet wireless gratuit si programe prin satelit pentru divertisment. Baile sunt dotate cu cada sau dus si articole de toaleta gratuite, asigurandu-va tot ce aveti nevoie pentru o sedere relaxanta.

In apropierea hotelului, oaspetii pot explora diverse atractii, inclusiv Casa Asociatiei Activitatilor, care se afla la doar cativa pasi, si Souk El Had, un loc ideal pentru a descoperi cultura locala. De asemenea, Plaja Agadir, situata la 2,6 km, ofera oportunitati excelente pentru relaxare si activitati de apa.

Pentru a incepe ziua, hotelul ofera un mic dejun continental disponibil zilnic intre orele 7:00 si 10:00, contra unei taxe. Aceasta este o modalitate perfecta de a va energiza inainte de a explora frumusetile Agadirului.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Hôtel Marjane, Agadir

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Localizare pentru cazare la Hôtel Marjane, Agadir

Lot No 4-Bd Abderrahim Bouabid - QI, 80000, Agadir

Harta pentru Lot No 4-Bd Abderrahim Bouabid - QI, 80000, Agadir

Hôtel Marjane se află în Agadir, aproape de plajă, la o distanță de 10 minute de mers pe jos de Casa Asociației Activităților și Souk El Had. Hotelul este situat la 2,6 km de Plaja Agadir și la 10 km de Marina Agadir, oferind acces facil la atracțiile locale.

Politicile hotelului
pentru cazare la Hôtel Marjane, Agadir

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Hôtel Marjane accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Hôtel Marjane nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Hôtel Marjane

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Hôtel Marjane nu impune program de liniste

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?