Oferte cazare hotel la Serris
L'elysée Val D'europe

77700 Cours du Danube, Serris, FR

Arata pe harta

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la L'elysée Val D'europe Serris

Hotelul L'elysee Val D'europe ofera o gama variata de facilitati pentru a asigura un sejur confortabil si placut. Cu 152 de camere pentru nefumatori, situate in doua cladiri cu patru etaje, hotelul dispune de lifturi si o receptie deschisa non-stop. Printre facilitati se numara un serviciu de stocare a bagajelor, seifuri, schimb valutar si acces la internet wireless, astfel incat oaspetii sa ramana conectati. De asemenea, hotelul ofera un birou de turism pentru asistenta in rezervarea excursiilor si facilitati accesibile pentru persoanele cu dizabilitati, inclusiv camere adaptate.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la L'elysée Val D'europe, Serris

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Localizare pentru cazare la L'elysée Val D'europe, Serris

77700 Cours du Danube, Serris, FR

Harta pentru 77700 Cours du Danube, Serris, FR

Hotelul L'elysée Val D'europe se află în Serris, la 30 de minute de centrul Parisului, la 50 m de stația de tren local (stația RER A Val d'Europe) și la 2 km de stația de tren Marne la Vallée-Chessy. Aeroporturile Roissy Charles de Gaulle și Orly sunt situate la aproximativ 35 km, facilitând accesibilitatea pentru călătorii de afaceri.

Politicile hotelului
pentru cazare la L'elysée Val D'europe, Serris

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul L'elysée Val D'europe accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul L'elysée Val D'europe nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului L'elysée Val D'europe

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul L'elysée Val D'europe nu impune program de liniste

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?