Oferte cazare hotel la Sanya
Holiday Inn Resort Sanya Yalong Bay

572016 Longhai Road, Sanya, CN

Arata pe harta

Rezerva o camera

Prezentare generala

Cazare la Holiday Inn Resort Sanya Yalong Bay Sanya

Holiday Inn Resort Sanya Yalong Bay ofera o gama variata de facilitati pentru a asigura o experienta placuta si confortabila pentru toti oaspetii. Resortul dispune de 32 de suite, 87 de camere single si 239 de camere duble, toate accesibile cu lift. Personalul vorbitor de engleza este disponibil la receptie 24 de ore din 24, pregatit sa ajute oaspetii cu orice informatii necesare. Printre facilitati se numara un vestiar, un serviciu de depozitare a bagajelor, un seif, un serviciu de schimb valutar si un bancomat. Accesul la internet wireless permite oaspetilor sa ramana conectati in timpul vacantei. De asemenea, resortul ofera un birou de turism pentru rezervarea excursiilor si facilitati pentru persoanele cu dizabilitati.

Camerele sunt dotate cu aer conditionat si incalzire centrala, asigurand un mediu confortabil. Oaspetii se pot bucura de privelisti spectaculoase asupra marii de pe balcoanele sau terasele private ale unor camere. Fiecare camera este dotata cu un pat dublu, un pat queen-size, un pat king-size sau un pat extensibil, precum si cu un minibar, un frigider mic si un set pentru prepararea ceaiului/cafelei. Baile sunt echipate cu dus si cada, iar oaspetii pot solicita camere accesibile cu scaun cu rotile.

Pentru cei care doresc sa se relaxeze sau sa se distreze, resortul dispune de un complex de piscine cu o zona pentru copii si trei piscine in total. Oaspetii pot alege dintr-o varietate de sporturi acvatice, inclusiv schi nautic, windsurfing si snorkeling. De asemenea, sunt disponibile optiuni de wellness, cum ar fi sauna, baie de aburi si tratamente de masaj. Activitatile de divertisment includ un club pentru copii, un club de dans si un nightclub.

In ceea ce priveste mesele, hotelul ofera o sala de mese, o cafenea si un bar. Oaspetii pot opta pentru mic dejun tip bufet continental, iar pentru pranz si cina, pot alege intre bufet, meniu a la carte sau meniu fix. Restaurantul non-fumat este dotat cu aer conditionat si ofera un spatiu separat pentru fumatori, asigurand o experienta culinara placuta.

Aceasta descriere a fost cosmetizata folosind inteligenta artificiala.

Date si preturi pentru cazare la Holiday Inn Resort Sanya Yalong Bay, Sanya

Gaseste vacanta perfecta pentru orice buget si preferinta

1-3 nopti 4-6 nopti 7+ nopti

Localizare pentru cazare la Holiday Inn Resort Sanya Yalong Bay, Sanya

572016 Longhai Road, Sanya, CN

Harta pentru 572016 Longhai Road, Sanya, CN

Hotelul Holiday Inn Resort Sanya Yalong Bay este situat în frumoasa zonă a stațiunii Yalong Bay, la aproximativ 30 de minute de Aeroportul Internațional Sanya Phoenix, oferind acces ușor la plajă și atracții locale.

Politicile hotelului
pentru cazare la Holiday Inn Resort Sanya Yalong Bay, Sanya

Conditii animalele de companie pentru cazare

La hotelul Holiday Inn Resort Sanya Yalong Bay accesul cu animale de companie nu este permis

Politici de grupuri pentru cazare

Nu se impune limita pentru marimea grupului

Hotelul Holiday Inn Resort Sanya Yalong Bay nu permite organizarea de petreceri sau de evenimente

Politici fumatori pentru cazare

Fumatul nu este permis in incinta hotelului Holiday Inn Resort Sanya Yalong Bay

Ore de liniste pentru cazare

Hotelul Holiday Inn Resort Sanya Yalong Bay nu impune program de liniste

Conecteaza-te

Sau foloseste adresa de email

Ai uitat parola?

Nu ai cont inca?

Creare cont

Sau foloseste adresa de email

Ai deja un cont?